Skip to content

Staronové album Toma Pettyho

Pod názvem Angel Dream znovu vychází deska Toma Pettyho, která vznikla jako soundtrack k filmu She’s The One v roce 1996. Kolekce písní dostala nový název, nový obal, remixované a remasterované verze skladeb, plus několik dosud nevydaných. Na trh přichází k 25. výročí prvního vydání.

Původně album vyšlo pod titulem Songs and Music from the Motion Picture She’s The One a vedle Tomovy kapely The Heartbreakers na něm hostovali např. Lindsey Buckingham z Fleetwood Mac, Ringo Starr, Carl Wilson z Beach Boys nebo slavná houslistka Lili Haydn. Ačkoliv se částečně jednalo o vyřazené písně z úspěšného alba Wildflowers, obsahovalo i hitové nahrávky jako Walls nebo Climb That Hill. Nově se na rozšířené verzi desky objeví i dosud nevydané skladby jako 105 Degrees nebo Thirteen Days (předělávka písně J. J. Calea). Novinka bude k dostání od 2. července, a to jak na CD, tak na vinylu.

Snímek She’s The One (v české distribuci Ona, jedině ona) byla nepříliš úspěšná romantická komedie s Jennifer Anniston, Cameron Diaz a Edwardem Burnsem. Oproti tomu Pettyho album bodovalo na #15 místě v Billboardu a získalo zlatou desku za 500 000 prodaných kusů.

Upoutávka na desku s písní 105 Degrees