Skip to content

Posunutí termínu odchodu z FM

Milí posluchači Oldies rádia,
z technických, administrativních a organizačních důvodů Oldies rádio bude na 103,7 a 106,8 FM pokračovat oproti oznámenému plánu až do konce února. Je možné, že se to ještě změní, je téměř vyloučené, že by k ukončení vysílání nakonec nedošlo. Rád bych vám slíbil, že nový termín přechodu na internet je definitivní, ale raději už se do toho nebudu pouštět.
Máme z toho měsíčního prodloužení na jednu stranu samozřejmě radost, na druhou je nám jasné, že si někteří budete myslet, že si z vás děláme blázny. Věřte mi, není tomu tak. Je nám to líto.
Každopádně, především bych vám chtěl moc za všechny v rádiu poděkovat za telefonáty a maily, ve kterých nám vyjadřujete podporu. I za ty, ve kterých jste smutní nebo se zlobíte, že ke změnám dochází.
Věřte nám, víme, že ztrátou FM frekvence přijde Oldies rádio o nejsnazší cestu, přes kterou si nás můžete naladit. Mrzí nás to, ale takové obchodní rozhodnutí prostě padlo jinde než u nás ve studiu. A těšíme se, že až ten čas nastane, uslyšíme se z vašich počítačů, telefonů a rádií s internetovým připojením.
Děkujeme za pochopení a přijměte prosím ode mne upřímnou omluvu,
Karel Janů
programový ředitel