Víkendové tipy

 • Kategorie: Víkendové tipy

  Dyzajn market Léto najedete během celého víkendu u pražského Národního divadla. Čeká na vás 180 dyzajnérů šperků, doplňků, kabelek a batohů. Ale nabízí tam i porcelán, dekorace, nebo papírenské zboží. Součástí akce je také 20 stánků se skvělým jídlem a pitím. Vstup je zdarma a bez bariér. Zastavit se můžete mezi 10.00–19:00 h.

  Po 11 letech pořádá Český svaz moderního pětiboje světový pohár žen a mužů. Fanoušci se můžou přijít podívat už o tomto víkendu na Císařskou louku do areálu Cinda. Zúčastní se 180 sportovců z 35 zemí. Vstup je zdarma, soutěž můžete navštívit  mezi 10:00 a 19:30 h.

  Táborská galerie 140 zve na výstavu mapující více než pět století působení kominíků v Čechách. Přibližuje také dějinné peripetie příchodu prvních kominíků na naše území, jejich nezastupitelnou roli v prevenci požárů i náplň jejich dnešní práce. Výstavu je otevřená  od úterý do neděle od 10:00 a 12:00 12 a od 13:00 do 16:00 hodin.

  Unikátní výstava na aktuální téma Voda a civilizace bude na pražské Kampě o měsíc déle. Projekt, který ukazuje klíčový význam životodárné tekutiny, její minulost, přítomnost a budoucnost na zemi si tak mohou diváci prohlédnout zdarma až do 26. června.

   

   

   

   

   

   

   

   


Nedávno hrálo

načítám historii odehraných skladeb...