“ STOUNI “ NAKONEC ODEHRAJÍ ČTYŘI KONCERTY

 • Kategorie: Články

  Byť bylo kolem letošního případného koncertování slavných britských Rolling Stones hodně spekulací, nakonec ke koncertům přece jenom dojde.

  Kapela oznámila, že se vrátí na pódia čtyřmi koncerty. Odehraje je v Británii a USA, a to 25. a 29. listopadu v londýnské 02 Aréně a 13. a 15. prosince v Prudential Center v Newarku ve státě New Jersey. Živě tak vystoupí poprvé po pěti letech.

  „Každý miluje oslavy a Londýn a New York jsou dvě dobrá místa pro oslavy,“ uvedl zpěvák Mick Jagger v prohlášení formace. „Museli jste vědět, že to přijde.“
  Ve vysílání stanice BBC dodal, že na koncertech budou možná speciální hosté a možná se k nim přidá i několik přátel. Skupina slibuje zcela novou scénu, kde však bude dominovat jejich logo s jazykem. Další velkou akcí bude výstava uspořádaná v Muzeu moderního umění v New Yorku, která mapuje padesátiletou hudební kariéru skupiny od poloviny šedesátých let až podnes.
  Zahájena bude 15. listopadu. Minulý týden pak měl premiéru film o skupině Crossfire Hurricane, který byl promítnut na Londýnském filmovém festivalu.


Nedávno hrálo

načítám historii odehraných skladeb...