Smrt přítelkyně Micka Jaggera: Rolling Stones ruší koncert v Perthu.

 • Kategorie: Články

  Skupina Rolling Stones zrušila koncert v australském Perthu. Ten měl proběhnout ve středu, 19. března 2014. Důvodem je smrt přítelkyně Micka Jaggera L´Wren Scottové.

  Koncertem v Perthu měli Rolling Stones zahájit své turné po Austrálii a Novém Zélandu. Pořadatel akce vyzval fanoušky, aby si ponechali lístky a vyčkali na další rozhodnutí.

  Policie vyšetřuje smrt L´Wren Scottové jako sebevraždu. Podle všeho se ve svém bytě v New Yorku oběsila na šále. Nezanechala dopis na rozloučenou.

  Mick Jagger byl zprávou o smrti své přítelkyně zdrcen. Jeho mluvčí odmítla spekulace deníku the New York Post, podle kterých se Jagger se Scottovou krátce před její smrtí rozešel. Tuto informaci označila za příšernou pomluvu.

  L´Wren Scottová byla uznávanou módní návrhářkou. Nikdy neprozradila svůj věk, ale předpokládá se, že jí bylo 49 let. Její šaty oblékaly například první dáma USA Michelle Obamová, herečka Nicole Kidmanová nebo zpěvačka Madonna.

  „Smrt L´Wren je hrozná a tragická ztráta. Cítím velký smutek. Milovala jsem její práci. Vždycky ke mně byla velmi velkorysá,“ dodala na adresu L´Wren Scottové Madonna.

   

  Zdroj: www.bbc.co.uk, ČTK


Nedávno hrálo

načítám historii odehraných skladeb...