Ronnie Wood šokován jednáním své exmanželky

  • Kategorie: ČlánkyNovinky

    Pětašedesátiletý kytarista The Rolling Stones důrazně odmítá, že by měl cokoliv společného s aukcí předmětů spojených se slavnou kapelou. Aukci pořádá jeho bývalá žena Jo.

    Aukce proběhne příští měsíc v Los Angeles a zájemcům nabídne například oblečení, v němž kapela vystupovala na koncertech, originální kytary, starožitnosti a nábytek z domu Ronnieho Wooda. Chybět nebudou ani portréty Keitha Richardse, Erica Claptona nebo Boba Dylana, které Wood namaloval. Aukce může vynést až půl milionu dolarů a její výtěžek věnuje Jo na charitativní účely.

    Zpočátku se aukce tvářila jako společný podnik bývalých manželů. Tak to alespoň prezentovala samotná aukční síň. Proti tomu se ale Ronnie Wood tvrdě ohradil a upozornil, že do dražby jdou i předměty, které jsou prokazatelně jeho osobními věcmi. „Ronnieho trápí způsob, jakým Jo aukci organizuje. Chce, aby veřejnost věděla, že on s tímto nehorázným prodejem nemá vůbec nic společného,“ vzkázal mluvčí Ronnieho Wooda.

    Jo a Ronnie Woodovi se rozvedli loni po 24 letech manželství. Nežili spolu už od roku 2008, kdy se provalil Ronnieho románek s číšnicí jménem Jekatěrina Ivanova.


Nedávno hrálo

načítám historii odehraných skladeb...