Paul McCartney v Praze – po dvanácti letech.

  • Kategorie: ČlánkyNovinky

    Paul McCartney v rámci svého turné One On One potvrdil koncert v České republice. V pražské O2 aréně se zastaví ve čtvrtek 16. června. Jeho poslední návštěva se datuje už dvanáct let zpátky. Stejně jako v případě uvedení každého nového turné Paula McCartneyho i One On One slibuje úžasnou novou scénu a desítky klasických skladeb mapující celou jeho kariéru – jako sólového umělce, člena skupiny Wings a samozřejmě i Beatlea – a nebude ani nouze o překvapení.

    One On One je prvním novým koncertním turné Paula McCartneyho od 22. října 2015, kdy bylo historicky prvním Paulovým koncertem v Buffalu ve státě New York ukončeno obří turné s názvem Out There. Paul na tomto turné odehrál 27 koncertů ve 22 městech po celém světě, včetně své historické premiéry v Jižní Koreji, kde publikum na Olympijském stadiónu v Soulu odmítlo přestat zpívat refrén k písni „Hey Jude“ a doslova donutilo Paula zopakovat tuto skladbu v prvním přídavku.

    Na turné One On One bude představena zcela nová produkce, jako vždy s využitím nejmodernější audio a video techniky, která zajistí nezapomenutelný zážitek z každého místa v koncertní hale. Nebudou chybět velkoplošné projekce, lasery, ohňostroje a samozřejmě ohromující výběr těch nejlepších písní.

    Oficiální předprodej vstupenek bude zahájet v pátek 1. dubna v 10:00 a ceny se pohybují od 1.790 do 3.990 korun.


Nedávno hrálo

načítám historii odehraných skladeb...