Zveme na Suzi Quatro!

 • Kategorie: Novinky

  Oldies radio Vás zve na koncert Suzi Quatro (společně s Věrou Špinarovou). Vstupenky budeme rozdávat už tento pátek ráno a vy je můžete velmi jednoduše získat! Kolega Marek Čihák se vás bude ptát na Suzi – na její pracovní i soukromý život. Správné odpovědi na jeho otázky pak stačí zavolat na studiovou linku Oldies radia s číslem 246 046 446.

  Koncert proběhne na zámku Konopiště v pátek 29. srpna a právě v pátečním ranním vysílání budete mít celkem 2x možnost hrát o vstupenky. Každý ze dvou výherců získá po dvou vstupenkách.

  Suzi v Praze roku 1979:

  SUZI QUATRO je zpátky! Slavná rockerka a hudební ikona se vrací a vyráží na velké turné. VĚRA ŠPINAROVÁ je jednou z nejlepších a nejvýraznějších osobností českého popu a rocku. Kromě mnoha ocenění v podobě zlatých a platinových desek patří mezi prvních pět nejprodávanějších českých interpretek za posledních deset let.

  SUZI QUATRO je zpěvačka, která se na vrchol britské hitparády dostala poprvé už v roce 1973 s písní Can The Can, je snad nejznámější představitelkou hard rocku v Čechách. Rádia tu dodnes hrají její píseň If You Can’t Give Me Love, 48 crash, Devil Gate Drive, The Wild One, The Race Is On, nebo duet s Chrisem Normanem Stumblin‘ In. Novinka Back To The Drive vznikla za asistence řady zajímavých hostů (na nahrávání se například podíleli Steve Grant a Andy Scott z The Sweet) a nabízí dvanáct písniček tradičního rock’n’rollového střihu. Koncert bilancuje její dlouhou rockovou karieru a lze ho nazvat i jako „To nejlepší od Suzi Quatro“. Strhující výkony hudebníků jsou podržený kvalitní zvukovou aparaturou a obrovským světelným parkem.

  Pro svůj nenapodobitelný sytý hlas i pro temperamentní a vitální vystupování na koncertech patří VĚRA ŠPINAROVÁ již mnoho let mezi nejžádanější zpěvačky v České a Slovenské republice. Koncerty probíhají v průběhu celého roku a jsou stále vyprodány. Má celou řadu krásných hitů, například Meteor lásky, Music box, Bílá jawa 250, Raketou na Mars nebo Měj mě rád. Největším hitem se však stala píseň Jednoho dne se vrátíš, jejíž melodie je z filmu Tenkrát na západě.

  Každá zpěvačka odehraje svůj kompletní program!


Nedávno hrálo

načítám historii odehraných skladeb...