Woodstock 50 znovu ve hře

  • Kategorie: Novinky

    Po nedávných zprávách, že byl koncert k padesátinám legendárního festivalu Woodstock zrušen, přichází další zvrat. Soudce v New Yorku potvrdil, že koncert může proběhnout, díky čemuž se podle producentů vše vrací k původním plánům. Ohlášené hvězdy však mohou od projektu odstoupit.

    Důvodem kontroverzních zvratů byla změna názoru jednoho z hlavních investorů, firmy Dentsu Aegis Network (resp. jejich dceřiné společnosti Amplifi Live) poté, co organizátoři snížili předem dohodnutou kapacitu publika (ze 150 000 na polovinu). Firma odstoupila od smluv a zároveň vyhlásila, že se tím festival ruší, protože smlouvy s hudebníky uzavřela ona.

    Soudce ale nyní rozhodl, že odstoupení firmy od akce nemusí mít vliv na zrušení samotného koncertu, potvrdil však, že DAN nejsou povinováni se svými investicemi na akci jakkoliv podílet. Pokud tedy potřebnou sumu producenti Woodstocku seženou, koncert k 50. výročí konání kultovní akce může proběhnout podle plánu. Dříve ohlášená sestava se však může zcela změnit.

    Připomeňme, že s vystoupením původně souhlasili např. John Fogerty (Creedence Clearwater Revival), Carlos Santana, Melanie, John Sebastian (Lovin‘ Spoonful), Country Joe McDonald, Canned Heat, David Crosby, Dead & Company, Robert Plant (Led Zeppelin), Zombies, Killers, Miley Cyrus, Lumineers, Pearl Band, Imagine Dragons, Courtney Barnett nebo kontroverzní ruská skupina Pussy Riot.


Nedávno hrálo

načítám historii odehraných skladeb...