Vstupenky na koncert Eltona Johna!

 • Kategorie: Novinky

  Oldies radio Vás zve na poslední velký koncert tohoto roku! A rozdáváme vstupenky! Už v pátek ráno, tedy 13. prosince, je můžete vyhrát. Ale nebude to ani tentokrát zadarmo. Kolega Marek Čihák se vás bude ptát na Eltona Johna. Na jeho pracovní i soukromý život.  Správné odpovědi na jeho otázky pak stačí zavolat na studiovou linku Oldies radia s číslem 246 046 446. V pátečním ranním vysílání budete mít dvakrát možnost hrát o vstupenky. A každý ze dvou výherců získá po 2 vstupenkách.


  ELTON JOHN je jedním z nejúspěšnějších sólových umělců v historii populární hudby. Je znám díky hitům jako „Rocket Man“ a „Tiny Dancer“ z počátku 70. let, ale jeho profesionální kariéra trvá již více než 40 let. K jeho nejznámějším hitům patří též písničky „Daniel“, „Candle In Wind“, „I´m Still Standing“ nebo „Can You Feel The Love Tonight“, která byla oceněna Oscarem a zazněla v nejúspěšnějším animovaném fi lmu všech dob: „Lví král“.

  Celkem se jeho nahrávek po celém světě prodalo více jak 200 milionů kopií!

  Elton John se však proslavil i svými dalšími aktivitami – podporou charitativních projektů, založením nadace na pomoc nemocným AIDS i bojem za legalizaci sňatků mezi osobami stejného pohlaví.

  Zpěvák, skladatel a klavírista Sir Elton Hercules John, nositel Řádu britského impéria, se narodil 25. března v roce 1947 v Londýně. Původně se jmenoval Reginald Kenneth Dwight, ale v roce 1972 si nechal úředně změnit jméno na Elton Hercules John, přičemž prostřední jméno Hercule používá jen velmi zřídka.

  Do Prahy se vrátí po více jak třech letech od své poslední návštěvy, kdy nadchl diváky ve vyprodané O2 areně. Poprvé se zde představil v roce 1984 v Paláci kultury.


Nedávno hrálo

načítám historii odehraných skladeb...