Unikátní záznam koncertu kapel Půlnoc a Velvet Underground!

  • Kategorie: Novinky

    Pro velký úspěch budeme ještě celý víkend rozdávat opravdový hudební skvost. Album, samozřejmě na vinylu, které obsahuje záznam z jara roku 1990, kdy se nedaleko Paříže potkala kapela Půlnoc s Louem Reedem a celými Velvet Underground v původní sestavě. Spojení, které nikdo nečekal. Nenechte si ujít nejen unikátní záznam, ale také velký hudební příběh! Poslouchejte od pondělí do pátku naše ranní a odpolední vysílání a vyhrajte desku se záznamem společného koncertu kapel Půlnoc a Velvet Underground.

    Stačí, když budete po výzvě první volající na studiové lince s číslem 246 046 446. Jako správní fanoušci pojďte vzpomínat na Lou Reeda, Půlnoc, Mejlu Hlavsu a Velvety.

    Nahrávka vznikla během unikátního koncertu 15. června 1990 v Paříži, kde skupina Půlnoc (ex-Plastic People) vystupovala společně s dvojicí Lou Reed – John Cale. Vrcholem večera bylo přizvání dvou původních členů skupiny Velvet Underground Sterlinga Morrisona a Maureen Tuckerové a zahrání klasiky Heroin z kultovního alba The Velvet Underground & Nico (1967). Právě záznam celého večera uslyšíte na albu Reunion 15 6 90.


Nedávno hrálo

načítám historii odehraných skladeb...