Stones nabízí Kozí polévku

  • Kategorie: Novinky

    Skupina Rolling Stones chystá na září reedici svého alba z roku 1973 Goats Head Soup (Polévka z kozích hlav). Deska se rozroste hned na čtyři nosiče v digitální i vinylové formě a doprovodí ji výpravná kniha o 120 stranách. Už teď na ni láká píseň Criss Cross.

    Demo snímky, nepoužité studiové nahrávky, koncertní verze písní a další všemožné záznamy rozšíří původní podobu desetiskladbového alba, které skupině v době prvního vydání vyneslo trojnásobně platinový prodej a žebříčkovou jedničku v Americe, Velké Británii, Kanadě, Austrálii, Holandsku nebo Francii. Stejně jako si úspěšně vedly singly z LP jako Angie, Doo Doo Doo Doo Doo (Heartbreaker) nebo Star Star.

    Album vyjde v různých variantách jako 4LP a 4CD, či 2CD a 2LP, též v základní podobě jako původní album na jednom vinylu a CD (a též na kazetě). Na trh album zamíří 4. září 2020.

    K propagaci kompletu láká dříve nevydaná nahrávka písně Micka Jaggera a Keitha Richardse Criss Cross v novém klipu režisérky Diany Kunst. Ta již dříve natočila propagační filmy např. k písním Madonny nebo Jamese Blakea. Hlavní role vyzývavé „dirty girl“ se zhostila španělská modelka Guindilla Ontanaya.


Nedávno hrálo

načítám historii odehraných skladeb...