Rolling Stones v Praze

  • Kategorie: Novinky

    Již včera přistálo v Praze letadlo se členy skupiny Rolling Stones. Mick Jagger ještě během odpoledne sdílel vlastní snímek katedrály sv. Víta na svém facebookovém profilu. Technický personál kapely dorazil ve více než čtyřiceti kamionech.

    „Po třech dnech práce dnes v odpoledních hodinách dokončí technici na letišti v Praze-Letňanech pódium pro středeční koncert Rolling Stones. Kapela už je v Praze. Vystoupí na 32 metrů vysokém pódiu, které je široké téměř 80 metrů. Na jeho stavbě se podílelo 270 lidí, techniku a stavební konstrukci do metropole přivezlo 43 kamionů,“ uvedlo ČTK.

    Na koncert se počítá zhruba s padesáti tisíci návštěvníky. Veškeré finanční transakce v areálu koncertu, včetně vstupenek, budou odbývány přes speciální náramky, které by již všichni vlastníci vstupenek měli mít doma. Za hotovost nebude nabízeno jídlo, pití ani suvenýry.

    Na oficiálním facebookovém profilu skupiny mohou zájemci hlasovat mezi čtyřmi písněmi a rozhodnout tak, kterou skladbu návštěvníci koncertu uslyší. Ve hře jsou Rocks Off, Heartbreaker, Under My Thumb nebo All Down The Line.


Nedávno hrálo

načítám historii odehraných skladeb...