Priscilla Presley: „Chybí mi Elvisův smích…“

 • Kategorie: Novinky

  Když se seznámili, bylo ji čtrnáct a jemu pětadvacet, jiskra ale přeskočila ihned. Elvis sedm let počkal, v roce 1967 se v Las Vegas vzali a za deset měsíců byl na světě i důkaz jejich lásky, dcera Lisa Marie. Na co dnes Priscilla vzpomíná?

  „Chybí mi jeho smích,“ svěřila se Priscilla novinářům. „Jeho smích byl tak nakažlivý! Jakmile se rozesmál, rozesmáli se všichni kolem, kolikrát ani nevěděli čemu… stačilo zkrátka být s ním. Pozorovat ho byl zážitek, všechno bylo tak upřímné, chybí mi opravdu moc. Myslím, že jsem nikoho podobného nepoznala, nikoho kdo by se takhle smál, choval se při tom pořád jako malý kluk.“

  Pár se rozvedl v roce 1972, když měli oba za sebou malé aféry. Zůstali ale v přátelském kontaktu, Elvis Priscille pomohl rozjet i její módní butique, kde nakupovaly Cher, Barbra Streisand nebo Natalie Wood. Po Elvisově smrti (i díky dědickému řízení) hrála důležitou roli ve správě a šíření Elvisova odkazu (které se věnuje dodnes). V 80. letech začala být vidět i jako herečka, hlavně díky parodické sérii Bláznivá střela nebo seriálu Dallas. Dcera Lisa Marie je zpěvačkou, vnučka Riley Keough herečkou (např. Šílený Max: Zběsilá cesta, 2015)

  Ženy klanu Presleyových: Riley Keough (uprostřed) s babičkou Priscillou (vlevo) a maminkou Lisou Marie: 


  42d58298c4d1f93f4d6c22a633b97da4


Nedávno hrálo

načítám historii odehraných skladeb...