Sitcom Přátelé se vrací

 • Kategorie: Novinky

  Jeden z nejúspěšnějších amerických seriálů Přátelé se vrátí na televizní obrazovky. Po letech spekulací bylo potvrzeno, že vznikne minimálně jeden speciální díl, v němž se potká celý původní tvůrčí a také celý herecký tým. Se samotným natáčením se zatím čeká na konec pandemie.

  Na obrazovky se tedy opět vrátí jak dívčí trio Jennifer Aniston jako Rachel, Courteney Cox jako Monika, Lisa Kudrow jako Phoebe, tak také mužští představitelé Matt LeBlanc jako Joey, Matthew Perry jako Chandler a David Schwimmer coby Ross. Snímek se dokonce už měl v březnu filmovat, přípravy ale zastavila pandemie koronaviru. Nicméně David Schwimmer nyní v novém rozhovoru potvrdil, že show skutečně vzniká a že se jí všichni jmenovaní účastní. „Řeší se už jen to, kdy dojde k natáčení,“ řekl Schwimmer. „Snažíme se problém vyřešit, samozřejmě jde o to, aby se všichni cítili bezpečně.“

  Přátelé (Friends) měli deset sérií v letech 1994-2004, během čehož byl seriál nominován na půldruhou stovku cen a více než padesát jich také získal, včetně Zlatého glóbu či několika Emmy. Přes obrovskou a celosvětovou popularitu se hercům – vyjma Jennifer Aniston – příliš nepodařilo prorazit ve filmovém světě, ačkoliv se jim daří v dalších seriálech, např. Město žen s Courtney Cox, Epizody s Mattem LeBlancem, Na pohodu s Lisou Kudrow nebo Go On s Matthewem Perrym.
  Přátelé volně inspirovali další podobně postavené a úspěšné seriály jako Teorie velkého třesku, Jak jsem poznal vaši matku nebo Nová holka.

  Velkým hitem se stala i úvodní píseň I’ll Be There for You v podání kapely Rembrandts


Nedávno hrálo

načítám historii odehraných skladeb...