Petice za koncert Spencer Davis Group

  • Kategorie: Novinky

    John Woodhouse z Birminghamu přišel s originální peticí. Chce získat dostatek podpisů k tomu, aby přesvědčil všechny členy někdejší skupiny Spencer Davis Group, aby znovu společně zahráli ve svém rodném městě. Spencer Davis, bratři Steve a Muff Winwoodové a bubeník Pete York naposledy společně vystupovali v roce 1967.

    Spencer Davis Group patřili k největším hitmakerům poloviny 60. let, jejich singly jako Somebody Help Me, Keep On Running, Gimme Some Loving nebo I’m A Man vévodily žebříčkům po celém světě. V roce 1967 se ale hlavní tvůrčí člen kapely Steve Winwood rozhodl vydat jinou cestou a spolu s ním odešel i baskytarista Muff. Kytarista a příležitostný zpěvák Spencer Davis s různými spoluhráči skupinu pod stejným názvem vede dodnes.

    „Ztrácíme naše hrdiny z šedesátých let s neúprosnou nevyhnutelností. Není to o penězích, je to o čase!“ píše Woodhouse na webu www.brumbeat.net. Bubeník Pete York, který dlouhá léta uváděl populární televizní seriál bubenických es, je údajně koncertu nakloněný a řekl, že by to měli udělat, dokud ještě stojí na nohou.

    Spencer Davis Group, Gimme Some Loving


Nedávno hrálo

načítám historii odehraných skladeb...