Pete Townshend se oženil

  • Kategorie: Novinky

    Tvůrčí motor skupiny The Who se tajně oženil. Takřka před rokem. Pete Townshend a jeho dlouholetá přítelkyně Rachel Fuller si řekli „ano“ již vloni v prosinci, ale dosud vše drželi pod pokličkou. Teprve nyní Pete jejich sňatek odtajnil.

    Pro skalní fanoušky není jméno Rachel neznámé, pro Peteho připravovala orchestrální aranžmá nové verze rockové opery od The Who Quadrophenia, se kterou Townshend vyrazil i na turné. Čtyřiačtyřicetiletá muzikantka má za sebou mnoho hudební práce (např. s London Chamber Orchestra), s Petem se seznámila v roce 1996, kdy spolupracovala na jeho hudebním boxu Lifehouse Chronicles.

    „Proč jsme to drželi vtajnosti?“ napsal nyní Townshend na oficiální web skupiny. „Skutečně proto, že jsme sobci. Vzali jsme se na malém úřadě v Twickenhamu, svědčili nám jen člen mé ochranky Mark Squires a má dlouholetá asistentka Nicola Joss. Oddávající byl také můj dlouholetý přítel…“ Pete ještě dodal, že má za sebou dlouhé turné a že čekali, až budou mít s Rachel klid sami na sebe.


Nedávno hrálo

načítám historii odehraných skladeb...