Paul McCartney zpíval v tramvaji

 • Kategorie: Novinky

  Paul McCartney si pořádně vystřelil z cestujících v tramvaji v americkém New Orleans, když v zaplněné soupravě z ničeho nic začal nahlas zpívat hity své někdejší kapely Beatles. Přihlížející ho zpočátku považovali za obtěžujícího blázna a ze všech sil se ho snažili ignorovat, ale jen do chvíle, než jim došlo, že poslouchají jednu z největších světových hudebních hvězd.

  „Ten chlápek prostě nastoupil do tramvaje a začal vyzpěvovat beatlesácké písničky,“ popsal událost listu Daily Mirror jeden z cestujících. „Nikdo si ho nevšímal, protože v New Orleans jezdí hromadnou dopravou spousta otrapů. Pak jsme si uvědomili, že to je sir Paul McCartney, a byli jsme totálně v šoku.“

  „Zpívali jsme všichni dohromady a on si to fotil. Byl to jedinečný zážitek, který vás potká jednou za život. Myslím, že to byl jeden z nejlepších dnů mého života,“ líčil šťastné okamžiky Robert Senft.

  McCartney začal své překvapivé vystoupení skladbou A Hard Day’s Night a pokračoval směsicí úryvků z nejslavnějších hitů legendární britské skupiny. Na závěr sklidil bouřlivé ovace šokovaných pasažérů.

  „Ukázalo se, že ho doprovázela ochranka. Chtěl se prostě jen tak projet tramvají,“ doplnil na Facebooku podrobnosti zpěvákův věrný fanoušek Robert Retz.

  Paula doprovázela i jeho žena Nancy Shevellová. V New Orleans pobývají několik dní, aby si užili každoroční karneval Mardi Gras. Ještě předtím navštívili nedělní finále ligy amerického fotbalu Super Bowl, které je velkou společenskou událostí.

  zdroj: Volny.cz


Nedávno hrálo

načítám historii odehraných skladeb...