Paul McCartney vydává nový singl

  • Kategorie: Novinky

    Již v pondělí vydá Paul McCartney nový singl, písničku nazvanou Hope For The Future. Paul ji napsal a nazpíval pro počítačovou videohru Destiny, která letos trhala všechny rekordy v prodejnosti (během týdne vydělala asi 350 milionů dolarů). Není tedy překvapením, že chce legendární Beatle pustit skladbu i ostatním lidem.

    Nahrávku produkoval Giles Martin, syn producenta Geroge Martina, který stál za téměř všemi nahrávkami Beatles i několika McCartneyho sólových alb (např. ceněného Tug Of War z roku 1982). Bylo to vůbec poprvé, kdy Paul přijel zakázku na videohru.

    Když skládáte něco na objednávku jako v případě Hope For The Future, je to jako malovat něčí portrét. Musíte spojit vlastní představivost s tím, co od vás potřebují, co chtějí a toho, co jim vy chcete dát,“ charakterizoval ex-Beatle vznik písně. „V té hře jste strážce úplně posledního města na Zemi, tudíž se mi zdálo, že název Naděje budoucnosti bude na místě. Od toho jsem se odpíchl. Ale pak jsem si řekl, že ta písnička nebude znít jenom v té hře, musí obstát i mimo svět videohry, takže tam nemůžu mít například mimozemšťany. Lidé by si řekli: O čem to zatraceně mluví? Musela zkrátka obstát i sama za sebe.“


Nedávno hrálo

načítám historii odehraných skladeb...