Paul McCartney: Vegas je hřbitov pro rockery

  • Kategorie: Novinky

    Britský hudebník Paul McCartney se nechal slyšet o možnosti vystupovat v metropoli hazardu a zábavy, v nevadském Las Vegas. Označil místo za hřbitov pro rockery, kteří se chystají do hrobu. Sám tam prý rozhodně vystupovat nehodlá.

    Las Vegas nabízí astronomické sumy za to, že se jim hudebník „upíše“ na několik týdnů či měsíců a bude vystupovat pouze v sále jejich podniku (zpravidla je podmínkou i to, že nesmí hrát nikde jinde, aby zvýšili jeho exkluzivitu). Problém je, že zde často hrají pro velmi snobskou společnost, pro kterou jsou koncerty v luxusním prostředí jen další číslo v programu při jejich radovánkách v místních kasinech. Jinými slovy bohatí hudebníci dělají opičky ještě bohatším lidem. Za opravdu hodně peněz.

    Přes zjevnou dehonestaci hudebníků na tuto možnost v minulosti kývla většina oslovených, protože sumy jsou opravdu nepředstavitelné. Elton John zde během dvou dlouhodobých angažmá údajně vydělal bezmála 300 miliónů amerických dolarů. Vystupovali tu také Elvis Presley, Cher, Moody Blues, Sting, Diana Ross, Rod Stewart, Van Morrison, Frank Sinatra, Ella Fitzgerald a mnozí další.

    Elvis ve Vegas:


Nedávno hrálo

načítám historii odehraných skladeb...