Paul a Ringo ve studiu

  • Kategorie: Novinky

    Paul McCartney a Ringo Starr vydají ve stejný den, v pátek 18. prosince, nové písně. Zatímco Paul nachystal nové album McCartney III, Ringo zveřejní videoklip ke skladbě, kterou právě pustil na internet Here’s to the Nights. Právě na ní spolupracoval i se svým někdejším kolegou z Beatles.

    O McCartneyho desce jsme již informovali, soustřeďme se proto na Ringa. Ten si k natáčení rád zve kamarády z branže, ať už to jsou jeho kolegové z jím vedené skupiny All Starr Band, kteří s ním natáčejí pravidelně, tak také jiní hosté zvučných jmen. Momentálně pracoval na EP Zoom In a přizval muzikanty jakými jsou vedle Paula Joe Walsh (Eagles), Eric Burdon (Animals), Sheryl Crow, Dave Grohl (Nirvana, Foo Fighters), Lenny Kravitz, Steve Lukather (Toto) nebo Robbie Krieger (Doors).

    Autorkou novinky Here’s to the Nights je držitelka mnoha hudebních cen Diane Warren. Ringo sám dostal za život mnoho hudebních ocenění, je dokonce také držitelem i filmového Oscara za spoluúčast na hudební stránce snímku Beatles Let It Be (1970).


Nedávno hrálo

načítám historii odehraných skladeb...