Oldies radio vás zve na koncert – Chris Rea!

 • Kategorie: Novinky

  Chris Rea 30. října opět vystoupí v Praze. A Oldies radio Vás na tento koncert zve! Vstupenky budeme rozdávat už tento pátek ráno a vy je můžete velmi jednoduše získat! Budeme se ptát na Chrise Reu – na jeho pracovní i soukromý život.  Pokud budete znát správnou odpověď a dovoláte se jako první na studiovou linku Oldies radia s číslem 246 046 446 půjdete na koncert  právě vy.

  V pátečním ranním vysílání budete mít celkem dvakrát možnost hrát o vstupenky. A každý ze dvou výherců získá po dvou vstupenkách.

  Po dvou a půl letech se do Prahy vrátí Chris Rea. Tentokrát bude tohoto legendárního britského kytaristu, zpěváka a skladatele, kterého proslavily hity jako Road To Hell, Josephine nebo Fool (If You Think It’s Over), hostit 30. října O2 arena. Ta bude speciálně pro tento koncert postavena jako divadelní scéna s limitovanou kapacitou.

  Chris Rea
  Chris Rea, který je považován za jednoho z největších britských skladatelů a zpěváků 80.let, se narodil v roce 1951. Pro hudební kariéru se ale rozhodl až ve 22 letech, kdy si pořídil svoji první kytaru a inspirován Ry Cooderem nebo Joem Walshem začal skládat první písně. Debutové album Whatever Happened To Benny Santini?, se kterým mu vypomohl producent Eltona Johna – Gus Dudgeon, vydal o pět let později v roce 1978. Oč později se hudbě začal věnovat o to „oddanější“ ji ale byl a do dnešního dne stihl vydat na tři desítky alb, od kterých prodal přes 30 miliónů kopií.
  Do celosvětového povědomí jej zapsala no.1 alba Road To Hell (1989) a Auberge (1991) stejně tak jako hity Fool (If You Think It’s Over), Road To Hell, Josephine, Driving Home For Christmas a mnoho dalších.
  Vedle hudby je Rea také vyhlášeným příznivcem automobilových závodů a Formule 1, jejíž trojnásobný světový šampion Ayrton Senna ho inspiroval ke vzniku písně Saudade.


Nedávno hrálo

načítám historii odehraných skladeb...