Oldies radio Vás zve na koncert Bryana Adamse!

 • Kategorie: Novinky

  Vstupenky budeme rozdávat už tento pátek ráno a vy je můžete velmi jednoduše získat! Kolega Marek Čihák se vás bude ptát na Bryana Adamse – na jeho pracovní i soukromý život.  Správné odpovědi na Markovy otázky pak stačí jako první zavolat na naši studiovou linku 246 046 446. V pátečním ranním vysílání budete mít celkem 2x možnost hrát o vstupenky. A každý ze 2 výherců získá po dvou vstupenkách.

  Bryan Adams, jeden z nejlepších rockových umělců na světě, se vrací do České republiky, tentokrát se však fanouškům představí v rámci koncertu pod širým nebem na brněnském Velodromu.

  Pověst jednoho z nejlepších rockových zpěváků na světě získal především díky svým nezapomenutelným koncertům, kterých odehraje kolem 120 do roka. Stále populární Bryan Adams se svými rock n‘ rollovými hity (např. “Summer Of 69”, “Run To You”, “18 ‘Til I Die”, “It’s Only Love”,“Somebody”, “The Only Thing That Looks Good On Me Is You”) koncertuje na šesti kontinentech již více než tři desítky let.

  Kanaďan Bryan Adams patří mezi nejvýraznější zpěváky a skladatele populární hudby osmdesátých a devadesátých let. Neformálně oblečen do modrých džínsů a bílého trička, s elektrickou kytarou v ruce prezentující poprockové skladby, si získal oblibu fanoušků po celé zeměkouli. Bryan má na svém kontě celou řadu alb ověnčených multiplatinovým prodejem. Skladby z jeho pera se objevily nejenom na předních příčkách hitparád, ale zazněly i v několika filmových klasikách.

  Adamsovy kvality jsou znát nejenom z nahrávek, kterých má na svém kontě kolem desítky, ale i z koncertů. Výběr toho nejlepšího představí Bryan Adams se svou doprovodnou kapelou i na svém červnovém koncertě na brněnském Velodromu. Půjde o umělcovu pátou zastávku u nás od roku 2003, kdy zde vystoupil poprvé.


Nedávno hrálo

načítám historii odehraných skladeb...