Novou Pettyho píseň nezpívá Tom Petty

 • Kategorie: Novinky

  Už před pár měsíci zveřejnil Tom Petty informaci, že následující album vydá se skupinou Mudcrutch, tedy s kapelou se kterou začínal svou profesionální kariéru. Nyní nabízí druhou ochutnávku, píseň Beautiful World. Petty ovšem výjimečně nazpíval pouze druhý hlas Tomu Leadonovi.

  Skupina Mudcrutch předcházela Pettyho současné skupině The Heartbreakers, nicméně vedle Pettyho v ní už hráli i členové Heartbreakers kytarista Mike Campbell a klávesák Benmont Tench. I díky tomu je zvuk kapely takřka totožný s Heartbrekers. V roce 2008 udělali pánové s Mudcrutch jednorázový velmi úspěšný comeback s albem nazvaným jednoduše dle názvu kapely. Zabodovalo v první desítce Billboardu a jen během prvního týdne se jej prodalo téměř 40 000 kusů.

  Novinka se bude jmenovat jednoduše Mudcrutch 2 a vyjde 20. května. Skupina k její podpoře chystá i červnové turné po USA. Vedle tria z Heartbrekers v ní hrají kytarista a zpěvák Tom Leadon a bubeník Randall Marsch. První skladbou, kterou skupina z chystané novinky již dříve zveřejnila, byla skladba Trailer.

  Mudcrutch, Beautiful World

  Mudcrutch, Trailer


Nedávno hrálo

načítám historii odehraných skladeb...