Návrat do budoucnosti se nevrátí

  • Kategorie: Novinky

    Během uplynulého víkendu se začaly šířit zprávy, že se dokončuje pokračování slavné komediální sci-fi z osmdesátých let Návrat do budoucnosti. Třídílná série, ve které zářili především Michael J. Fox jako Marty McFly a Christopher Lloyd jako vynálezce stroje času Doc Brown, bohužel nevzniká.

    Přední britský časopis New Musical Express se již omluvil za šíření zprávy, kterou převzal z osobního facebookového profilu Michaela J. Foxe, kde se objevil i společný snímek hlavních představitelů z nedávné doby. Ukázalo se, že profil je falešný a někdo si z fanoušků pouze vystřelil. Ačkoliv třídílná série režiséra Roberta Zemeckise (Forrest Gump, Honba za diamantem, Trosečník aj.) v produkci Stevena Spielberga měla ve své době ohromný úspěch a bývá označovaná přívlastkem kultovní, pokračování se prý nepřipravuje.

    Michal J. Fox (57) se od devadesátých let objevuje na plátnech kin velmi výjimečně, protože již dlouhá léta trpí Parkinsonovou nemocí. Více se věnuje méně náročnému dabingu a televizní práci. Naopak Christopher Lloyd (79) stále patří k nejvytíženějším hercům filmového i televizního světa, údajně by se měl objevit i v chystané české adaptaci Čapkova románu Válka s mloky.


    Christopher Lloyd, Lea Thompson a Michael J. Fox v roce 2015


Nedávno hrálo

načítám historii odehraných skladeb...