Mick Jagger: Stále se snažím porozumět …

 • Kategorie: Novinky

  Osobní vzkaz Micka Jaggera se objevil na jeho webových stránkách. Zpěvák v několika řádcích vyjadřuje smutek nad tragickou smrtí své přítelkyně L’Wren Scottové a děkuje za podporu i za množství hezkých slov na její adresu.

  Stále se snažím porozumět tomu, proč se má láska a nejlepší přítelkyně rozhodla ukončit život takto tragickým způsobem.  Strávili jsme spolu mnoho nádherných let a úžasně si je užívali. Ona měla veliký úspěch a mnoho lidí obdivovalo její talent, v neposlední řadě i já.

  Dojalo mne množství poct, které jí skládají různí lidé, i mnoho osobních povzbudivých vzkazů, které jsem dostal.

  Nikdy na ni nezapomenu,
  Mick.

  L’Wren Scott byla úspěšnou módní návrhářkou, jejíž modely nosily Elizabeth Taylor, Madonna, Julia Roberts, Naomi Campbell, Angelina Jolie, Nicole Kidman, Penélope Cruz, ale také první dámy jako Michelle Obama či Carla Bruni-Sarkozy. Od roku 2001 žila ve volném vztahu s Mickem, se kterým se objevovala i na veřejnosti. Pár byl k nepřehlédnutí – už jen tím, že L’Wren byla o půl hlavy vyšší než Jagger. V pondělí 17. března, měsíc před jejími padesátinami, bylo objeveno tělo paní Scott v jejím newyorském domě. Spáchala sebevraždu oběšením, soudní znalec vyloučil cizí zavinění. Rolling Stones kvůli tomu přerušili probíhající australské turné.


Nedávno hrálo

načítám historii odehraných skladeb...