Mick Jagger by chtěl syna v seriálu

  • Kategorie: Novinky

    Mick Jagger se v posední době producentsky věnuje seriálu Vinyl, který pro televizi točí oscarový režisér Martin Scorsese. Zpěvák Rolling Stones funguje zároveň jako konzultant seriálu, který je z hudebního prostředí, a rád by v něm viděl i svého syna Jamese v roli jednoho ze zpěváků rockové skupiny.

    „Když jsem viděl, jak ta role vzniká, řekl jsem si: Moment, hledají přesně někoho takového jako je James, kdo bude mít rád tuhle muziku, umí ji zahrát a zároveň je sám herec,“ řekl webu Billboard Jagger (v minulosti sám příležitostný herec).

    Seriál zachycuje pozadí rockového showbusinessu, díky čemuž Jagger funguje jako skvělý poradce, protože celé zákulisí dobře zná. „Někteří lidé v hudebním průmyslu byli tak šílení, že bylo opravdu těžké popsat, jací skutečně byli a zároveň dokázat, aby vám to diváci vůbec dokázali uvěřit,“ smál se Mick Jagger.

    Zda třicetiletý James Leroy Augustin Jagger v seriálu skutečně nakonec vystoupí, zatím není jisté. Martin Scorsese, autor slavných snímků jako Taxikář, Mafiáni či Mys hrůzy, si rád od filmové režie k hudební často odskočí, je např. autorem záznamu koncertu Rolling Stones z roku 2008, stojí i za dokumenty o Georgovi Harrisonovi, Bobu Dylanovi či Eriku Claptonovi. V seriálu Vinyl obě svá oblíbená odvětví, tedy film a muziku, spojí v jedno.


Nedávno hrálo

načítám historii odehraných skladeb...