Grahama Nashe karanténa baví

  • Kategorie: Novinky

    Karanténa asi většině lidí spíš vadí, než že by ji přivítali. I těm, kterým přímo neohrožuje podnikání. Někteří hudebníci si ji naopak nemohou vynachválit, protože konečně mohli zrušit všechny závazky a věnovat se skládání nových písniček. Pochvaloval si to nedávno Van Morrison a nově také Graham Nash z Hollies nebo Crosby, Stills & Nash (& Young).

    „Není to pro mě nijak nepříjemné,“ řekl Graham Nash. „Nejsem nijak zvlášť společenský typ, vlastně docela rád zůstávám doma, věnuji se muzice a točím demo snímky, půlku další desky už mám hotovou.“ A dodal, že za celou dobu karantény svůj byt v New Yorku opustil pouze čtyřikrát.

    Nash zatím poslední album, This Path Tonight, vydal v roce 2016. Vzhledem k tomu, že se Allan Clarke, Grahamův dlouholetý kamarád a svého času pěvecký partner ve skupině Hollies, nedávno také vrátil k natáčení (album Resurgence, 2019) a dá se očekávat, že bude chtít vystupovat, bylo by zajímavé oba zpěváky znovu slyšet společně na jednom pódiu, jak to předvedli během uvádění Hollies do Rock and rollové síně slávy v roce 2010.


Nedávno hrálo

načítám historii odehraných skladeb...