Filmová role pro Eltona Johna?

  • Kategorie: Novinky

    Ve Velké Británii se rozjely přípravy na pokračování velmi úspěšné komedie Kingsman: Tajná služba, která v roce 2014 plnila kina po celém světě. Nyní se spekuluje, že by si v pokračování parodie na špionážní filmy mohl zahrát také sir Elton John.

    Snímek, který si utahuje (nejen) z bondovských filmů, vydělal přes 400 miliónů dolarů (náklady stály kolem 80 miliónů), takže pokračování není žádným překvapením. Ve filmu nazvaném The Kingsman: The Golden Circle se znovu vrátí relativní nováček stříbrného plátna Taron Egerton, sekundovat mu budou herečky Julianne Moore a někdejší „bond girl“ Halle Berry. Spekuluje se i o návratu „tahouna“ jedničky Colina Firtha, ačkoliv jeho postava v prvním díle zemřela. Nyní se objevily zprávy, že by si malou roličku mohl střihnout právě i sir Elton.

    Elton John podobné filmové štěky, jimž se v angličtině říká cameo, neodmítá. Zahrál si např. ve filmovém zpracování rockové opery od The Who Tommy, hostoval ve filmu dívčího kvintetu Spice Girls (Spice World), namluvil sám sebe v animovaném seriálu Simpsonovi. Je také držitelem Oscara za hudbu k animované disneyovce Lví král. Elton letos v únoru vydal nové album Wonderful Crazy Night, které sklidilo velmi pozitivní recenze a zabodovalo v britské i americké Top 10.

    Elton ve filmové verzi rockové opery Tommy:


Nedávno hrálo

načítám historii odehraných skladeb...