Elvis Presley – That’s The Way It Is

  • Kategorie: Novinky

    Management spravující pozůstalost Elvise Presleyho v poslední době pečlivě připravuje některé reedice jeho desek. Nyní vyjde zcela luxusní provedení jeho koncertního alba z roku 1970 Elvis: That’s The Way It Is. Původně jediné LP vychází v rozšířené podobě hned na deseti discích.

    V pořadí čtyřicáté album Elvise obsahovalo původně 12 písní, koncertních verzí jak nových autorských skladeb, tak předělávek hitů např. dvojice Simon & Garfunkel (Bridge Over Troubled Water), Righteous Brothers (You’ve Lost That Lovin‘ Feelin‘) nebo Dusty Springfield (You Don’t Have to Say You Love Me). LP deska byla velmi úspěšná zejména ve Velké Británii, ale zlatou desku za milion prodaných kusů získala i v Americe.

    5. srpna vyjde v nové úpravě v luxusním boxu. Ten bude obsahovat původní album, dále šest různých záznamů koncertů z Las Vegas (z nichž bylo originální album sestříhané), další samostatný disk bude obsahovat zkoušky na tyto show.  A na dvou discích budou potom původní i nově rozšířená verze dokumentu, který souběžně s albem vznikal. Skutečný bonbónek pro největší Elvisovy fanoušky.


Nedávno hrálo

načítám historii odehraných skladeb...