Boss na Broadwayi

  • Kategorie: Novinky

    Bruce Springsteen se chystá na Broadway. Podle dostupných informací se zde zastaví na osm týdnů už letos na podzim. Co jasné není, je program, zatím se spekuluje, že půjde o akustickou koncertní show bez kapely, ve hře je i více divadelní program vycházející z Bruceovy autobiografie.

    The New York Post přinesl zprávy, že Bruce „Boss“ Springsteen odehraje osmitýdenní angažmá ve Walter Kerr Theatre. Noviny dále informují, že se chystá na intimnější show, než jsou jeho koncerty pro desetitisíce lidí. Ostatně do divadla se vejde 975 hostů. Je možné, že nabídne jakousi recitálovou verzi své autobiografie Born To Run, kde bude střídat vyprávění s písněmi (obdobně to před několika lety udělal Ray Davies z The Kinks).

    Bruce neustále koncertuje s kapelou E Street Band, je pověstný nekonečnými koncerty (rekord má čtyři hodiny a jednu minutu). Zatím poslední album High Hopes vydal v roce 2014, umístilo se na #1 v USA i mnoha dalších zemích včetně České republiky. Zmíněnou autobiografii vydal v roce 2014. Velmi se angažuje v amerických politických otázkách, výrazně podporoval bývalého prezidenta Baracka Obamu, poté kandidátku Hillary Clinton, logicky se tak distancuje od názorů Donalda Trumpa.


Nedávno hrálo

načítám historii odehraných skladeb...