Bob Dylan se vrátil jako DJ

 • Kategorie: Novinky

  Po jedenácti letech usedl Bob Dylan za rozhlasový mikrofon jako DJ stanice SiriusXM, kde znovu začal vysílat svůj pořad nazvaný Theme Time Radio Hour. Hned první díl věnoval tématu whisky a přirozeně posluchačům doporučil ochutnat svou vlastní značku Heaven’s Door.

  V úvodu vysílání držitel Nobelovy ceny za literaturu vtipkoval: „Už je to tak dlouho, co jsem tady vysílal, že ani nevím, jestli tomu pořád můžeme říkat Tematická rádiová hodinka, protože – má ještě vůbec někdo doma rádio? Spíš mě asi posloucháte na nějakém chytrém topinkovači…“

  K tématu své Heaven’s Door whiskey řekl: „Nebudu vám říkat, jak je dobrá, to by bylo, jako byste zkoušeli polechtat sami sebe. To nefunguje. Prostě ji musíte ochutnat a nechat ji na sebe promluvit.“ Celý program potom věnoval také písničkám o tomto nápoji.

  Theme Time Radio Hour vysílal Bob Dylan v letech 2006–2009 a nabídl rovnou stovku epizod, pro něž si vždy vybral jednotící zcela obecné téma jako počasí, auta, škola, slzy, vězení, květiny a podobně. Zatím není jasné, zda se s rádiem Bob dohodl na celé sérii nebo půjde jen o ojedinělou spolupráci.

  Ukázka z nového programu:


Nedávno hrálo

načítám historii odehraných skladeb...