Bob Dylan se vrací do Prahy

 • Kategorie: Novinky

  2. července 2014 vystoupí v pražské O2 aréně legenda folku i rocku Bob Dylan. Přijde v rámci svého „nekonečného“ Neverending Tour, během něhož navštíví i sousední Německo či Slovensko.

  Vstupenky by se měly pohybovat od 1090 do 1990 korun. Předprodej začne 28. února. Bob Dylan na koncertech nyní hraje mix hitových písní z minulosti a písně ze zatím posledního alba Tempest (2012).

  Dylan je známý tím, že rád mění obsah svých živých setů, i když v poslední době se spíš drží pevných seznamů. Na koncertech z loňského roku nejčastěji hrál řadu novinek alba Tempest (Duquesne Whistle, Pay In Blood, Scarlet Town, Soon After MidnightLong and Wasted Years nebo Early Roman Kings), z  nejznámějších hitů pouze All Along the Watchtower a Blowin‘ in the Wind či dvě klasiky z alba Blood on the Tracks (1974) Simple Twist of Fate a Tangled Up in Blue. V setlistu mu nechybí oscarová píseň z filmu Skvělí chlapi Things Have Changed (2000) nebo Waiting For You z komedie se Sandrou Bullock Podivná tajemství (2002). Velký prostor koncertu potom věnuje svým albům posledních dvaceti let: Together Through Life (2009, Beyond Here Lies Nothin‘, Forgetful Heart), Modern Times (2006, Spirit on the Water), Love And Theft (2001, High Water /For Charley Patto/) a Time Out of Mind (1997, Love Sick).

   

  Singl ze zatím poslední Dylanovy desky Tempest, Duquesne Whistle


Nedávno hrálo

načítám historii odehraných skladeb...