Bílé dvojalbum ožije na koncertech

  • Kategorie: Novinky

    Vloni si hudební svět připomínal padesátiny vydání alba nazvaného jednoduše The Beatles a známějšího pod označením „Bílé dvojalbum“. Nyní se několik předních hudebníků dohodlo, že ho z části oživí i na pódiích pod názvem turné It Was 50 Years Ago Today.

    Micky Dolenz z Monkees, Todd Rundgren, Joey Molland z Badfinger, Jason Scheff z kapely Chicago nebo Christopher Cross. To jsou hudebníci, které kromě slavné minulosti spojuje také láska k tomuto nesmrtelnému albu kapely Beatles. A tak se rozhodli, že si své oblíbené písně z něj zahrají společně živě. 21. září odstartují v Atlantic City dvouměsíční turné po Spojených státech, kde se chystají písničky z alba nabídnout i návštěvníkům koncertů.

    A kdo si vybral jaké písně? Micky Dolenz připomene například McCartneyyho Rocky Raccoon nebo Lennonovo Yer Blues. Todd Rundgren se prý zase těší na Helter Skelter či Everybody’s Got Something to Hide Except Me and My Monkey (ačkoliv o tu se prý s Mickym, někdejším členem Monkees, přetahovali). Na koncertě ale prý nebudou chybět ani hity, které hudebníci nahráli v minulosti sami za sebe.

    The Beatles, Glass Onion, The White Album


Nedávno hrálo

načítám historii odehraných skladeb...