Ann Wilson z Heart vydá sólové album

 • Kategorie: Novinky

  Ann Wilson ze skupiny Heart (Barracuda, These Dreams nebo Alone) dokončuje svůj nový sólový projekt. Bude jím album natočené k poctě zesnulých hudebníků, kteří Ann nějak ovlivnili. Díky tomu přezpívá písně od umělců, jakými byli David Bowie, Tom Petty, Glenn Frey (Eagles), Amy Winehouse nebo Leonard Cohen.

  Deska ohlášená již před několika týdny zatím třikrát změnila titul, původně jí Ann říkala „Dead Guys“, poté Songs For the Living, nyní se prý definitivně rozhodla pro název Immortal (Nesmrtelní). „Tenhle projekt pro mě znamená strašně moc,“ řekla v rozhovoru Ann Wilson, „protože tihle lidé mě opravdu hodně ovlivnili. A jejich písně jsou prostě úžasné. Není to jenom pocta, pro mě je to šance oslavit tyto lidi, poděkovat jim za všechno, co tu zanechali.“ Mezi hosty, které na natáčení pozvala, nechybí Jeff Beck nebo Warren Haynes (Allman Brothers Band).

  Definitivní seznam písniček zatím není známý, ale při různých příležitostech Ann potvrdila tyto:
  Life in the Fast Lane (Eagles)
  Luna (Tom Petty)
  Baker Street (Gerry Rafferty)
  Back to Black (Amy Winehouse)
  I Am the Highway (Chris Cornell)
  You Don’t Own Me (Lesley Gore)
  Politician (Cream)

  Skupina Heart, kterou dlouhá léta společně vedly sestry Ann a Nancy Wilsonovy, v současnosti zastavila činnost. Důvodem byla vyostřená rodinná hádka ze srpna 2016, která se často propírala i na stránkách světových bulvárních listů. Dle všeho tehdy Dean Wetter, manžel Ann, zpohlavkoval své synovce, kteří nechali otevřená dveře jeho obytného vozu. Obě sestry tehdy dokončily turné, ale od té doby spolu údajně nepromluvily. Obě se věnují sólovým projektům.

  Barracuda, jeden ze slavných hitů skupiny Heart


Nedávno hrálo

načítám historii odehraných skladeb...