Adam Lešikar a Gramofon

  • Kategorie: Novinky

    Pro moderátora Oldies radia Adama Lešikara není muzika jen náplní práce za rádiovým mikrofonem, ale věnuje se jí také aktivně. Pokud nyní zrovna nevystupuje s revivalovou skupinou And The End, natáčí svou první sólovou desku. Poslechněte si z ní ochutnávku v podobě písničky Gramofon.

    Nahrávka vychází jako upoutávka na chystané album Teď anebo někdy, které vyjde pod názvem ALE, což je akronym jména Adam Lešikar. Producentem alba je Ondřej Skoumal ze skupiny Brouci Band, jako host se nahrávání zúčastnil také Karel Schűrrer, známý hlavně ze skupiny Lokomotiva (kde s ním hrají Petr Vondráček, Norbi Kovács a Vítek Fiala).

    „Některé písničky dají práci, jiné se píšou samy. Některé mají hlubokomyslné texty, jiné jsou prostě jen pro zábavu. Tohle je ten druhý případ. Šlo to snadno a bavilo mě to, tak snad výsledek pobaví i někoho z vás,“ napsal autor k písni Gramofon na svůj facebookový profil a dodal: „Mimochodem, já na deskách vyrůstal, ale měl jsem fakt spíš jen ten klacek s hřebíkem a místo zesíku a beden jsem ho často musel zapojit jen do starýho magneťáku. I tak na to ale rád vzpomínám.“


Nedávno hrálo

načítám historii odehraných skladeb...