Nové logo a webové stránky

 • Kategorie: Články

  Vážení posluchači, vítejte na nových webových stránkách Oldies radia, kterým dominuje také naše nové logo. Navrhl nám jej grafický ateliér Visualscream a doufáme, že se vám bude líbit tak, jako se líbí nám. A co zde všechno najdete?

  – Každý den nové informace za světa hudby
  – Vždy zjistíte, co na Oldies právě hraje. Ke každé skladbě také přidáváme obal desky a celý text
  – Najdete tady také poslední odehrané skladby a informace o nich
  – Pokud nás nenaladíte ve 100% kvalitě doma nebo v práci, musíte vyzkoušet náš on-line poslech
  – Naše nové webové stránky nezapomněly ani na vaši oblíbenou Hudební knihovnu
  – A nezapomněly ani na speciální hudební pořady. Playlisty všech 3 hodin a k tomu texty všech skladeb a obaly desek
  – Zjistíte, kdo všechno je naším fanouškem na Facebooku a můžete se k nám jednoduše přidat.
  – Díky našim novým webovým stránkám nás můžete kontaktovat a třeba nám i napsat, jak se vám nová tvář Oldies radia líbí.
  A to ještě pořád není všechno!

  Na našem novém webu Oldies radia si můžete vyzkoušet, jaké to je napsat svůj vlastní blog!
  Staňte se blogerem Oldies radia! Stačí, abyste se jednoduše zaregistrovali, a můžete začít psát! Pište své úvahy a názory, zážitky a zkušenosti! Pište o hudbě, vztazích, politice, náhodách nebo osudu! Blogujte o čemkoliv chcete!
  Pište o práci, rodině, o tom, co vás těší nebo trápí. Všechno nás zajímá! A abyste věděli, že to opravdu není nic složitého, můžete si už teď přečíst blogy našich moderátorů!!

  A jak vznikalo nové logo Oldies radia? To vám přiblíží jeho autoři Dan Friedlaender a Jan Vranovský z ateliéru Visualscream: „Největší výzva při řešení rebrandingu stanice spočívala v nalezení motivu, který by vizuálně reprezentoval její hudební dramaturgii. Ta není vymezena pouze časovým obdobím 60., 70. a 80. let, ale mnohem spíše souborem určitých hudebních hodnot, vnímaných především na pocitové úrovni. Na první pohled mimořádně různorodé dekády a hudební styly spojuje mnohem víc než jen doba vzniku a melancholie současných posluchačů. Pokusili jsme se proto právě toto pojítko definovat a vizuálně vyjádřit.“

  Inspiraci hledali v prakticky neměnném vizuálním stylu legendárních výrobců hudebních nástrojů a aparatur, které interprety všech námi hraných dekád a žánrů doprovázely: Marshall, Fender, Gibson, Taylor nebo Epiphone.


Nedávno hrálo

načítám historii odehraných skladeb...