McVie se vrací k Fleetwood Mac! Alespoň na pár okamžiků.

  • Kategorie: Články

    Zpěvačka Christine McVie se zúčastní evropského turné Fleetwood Mac. Návrat někdejší členky slavné skupiny potvrdila její kolegyně Stevie Nicks.

    McVie by se měla objevit na dvou koncertech Fleetwood Mac. Během každého zazpívá jednu písničku – pravděpodobně půjde o největší hit, který kdy napsala. „Myslím, že to bude skladba Don’t Stop. Christine přijede do Irska a bude s námi zkoušet,“ řekla Stevie Nicks ve vysílání BBC. Zatím není jasné, na kterých koncertech Christine McVie vystoupí. Evropské podzimní turné Fleetwood Mac startuje 20. září v Dublinu.

    Christine McVie působila ve Fleetwood Mac od roku 1971 do roku 1998. Provdala se za baskytaristu této skupiny Johna McVieho, v roce 1976 se dvojice rozvedla. Stevie Nicks měla pro změnu vztah s dalším členem kapely: jejím přítelem byl Lindsey Buckingham. „Když Christine kapelu opustila, došlo mi, jakou sílu jsme my dvě dohromady měly. S jejím odchodem odešlo padesát procent té síly. V mnoha ohledech jsem se cítila bezmocná,“ dodala Stevie Nicks.


Nedávno hrálo

načítám historii odehraných skladeb...