JOE COCKER MÍŘÍ DO PRAHY

  • Kategorie: Články

    Držitel Oscara, Grammy a Zlatého glóbu Joe Cocker míří do Prahy s novým albem Fire It Up. V pražské O2 areně vystoupí 19. května 2013. Lístky budou stát 1 390 až 1 890 korun.

    „Natáčet desky je pro mě tak trochu jako malovat obraz. Máte tucet písní a každá má jinou barvu. Nemám rád, když všechny mají jednu náladu,“ říká o nahrávání oceňovaný Cocker, který svým turné navazuje na úspěch alba Hard Knocks. Novinka Fire It Up obsahuje špetku soulu, ale i klasické balady a vypalovačky. Na halovém turné se ale v seznamu skladeb objeví i hity jako You Can Leave Your Hat On, Unchain My Heart nebo Up Where We Belong. Poslední jmenovaná je právě skladba oceněná americkou filmovou Akademií v kategorii nejlepší píseň ze snímku Důstojník a džentlmen v hlavní roli s Richardem Gerem. Cocker ji nazpíval jako duet s Jennifer Warnesovou, známá je i její verze z výpravného muzikálu Moulin Rouge.

    Cocker patří už čtyři desítky let ke stálicím světového showbyznysu. Mnoho z jeho 22 studiových alb bylo ověnčenoplatinou , kromě výše zmíněných cen je i nositelem Řádu britského impéria.

    Vstupenky se v předprodeji pro členy klubu Live Nation objeví 25. října v 9 hodin. Ostatní budou mít šanci od 30. října.


Nedávno hrálo

načítám historii odehraných skladeb...