A je to tady! Rod Stewart a jeho „Time“!

 • Kategorie: Články

  Poslední léta své tvorby věnoval coververzím a vydával alba s legendárními swingovými a soulovými songy. Po téměř dvou dekádách se opět vrátil ke skládání písní. A jaké je jeho nové album?
  Deska se jmenuje „Time“. V základní verzi deska přinese celkem dvanáct písní a celých jedenáct z nich složil a zároveň produkoval sám Rod Stewart. Poslední z písní, song „Picture In A Frame“ pro změnu pochází z pera jeho hudebního kolegy – Toma Waitse.

  Rod Stewart se ke psaní vlastních skladeb vrátil po téměř dvaceti letech a je ve výborné formě. Hudebnní kritika se po pár hodinách od vydání shoduje na tom, že poslední deska je srovnatelná s hudbou, kterou dělal v 80. letech.

  Připomeňme, že Rod Stewart patří mezi nejúspěšnější britské umělce vůbec. Během své kariéry prodal přes sto miliónů alb, v hitparádách zabodoval více než šesti desítkami singlů, šest z nich se usadilo až na nejvyšší příčce britské singlové hitparády, za oceánem se mu obdobný husarský kousek v Billboard Hot 100 povedl se čtyřmi písněmi. Je nadmíru jasné, že díky nové desce „Time“ ještě nějaký ten hitparádový úspěch jistě přibude…

  Podívejte se na video, které desku představuje…


Nedávno hrálo

načítám historii odehraných skladeb...