MŮJ PRVNÍ SEX S UČITELKOU RUŠTINY

  • Kategorie: Blog

    Je tady další klasický zimní večer. Za okny se honí vítr s chumelenicí, v nudné televizi se střídají ještě nudnější pořady a já přemýšlí o čem napsat. Všechno už tady vlastně bylo, anebo že-by ne?  Mám to, napíšu o svém prvním sexu s učitelkou ruštiny. To by mohlo být hodně zajímavé.

    Kolik mi vlastně tenkrát bylo?  Sedmnáct, osmnáct ? Nevím, každopádně jsem už chodil na gympl a ruština tady byla povinný předmět. Cpali nám jí do hlavy od základky a na střední škole to pokračovalo. A já jsem jí přímo nesnášel. Sabáka, górod, ribjata..atd. Byl jsem sice dítko, ale už tehdy jsem tak nějak podvědomě cítil, že to není to pravé ořechové. Sice jsem na základce povinně odebíral Věsolije kartínky a v rámci družby si dopisoval s moskevskou pionýrkou, ale cosi mně od tohoto jazyka i národa neustále „odtahovalo“. I když ta pionýrka byla docela hezká, pamatuju, že měla copy a jmenovala se Nataša. Ostatně jako všechny pionýrky z Moskvy.

    Teď mně tak napadlo, jestli je vůbec vhodné rozepisovat se o něčem tak přísně soukromém, jako je sex s učitelkou ruštiny. Ale proč ne ? V novinách jsou kolikrát horší věci. Musím Bohužel přiznat, že jsem pravidelným čtenářem bulvárních plátků. Do pracovního procesu totiž jezdím sockou a cesta je děsně nudná a tak zakoupím bleskurychlý bulvár a pročítám. A občas se tam najdou věci opravdu zajímavé a mně kolikrát napadne, jak jsem vlastně mohl bez těchto informací existovat. Například se zde dozvíte, že se jakési neznámé slečně narodí mimino a ona o tom píše pravidelné sloupečky ! Úžasné ! Další zpráva popisuje fakt, že syn vyhaslé zpěvačky byl lyžovat s dcerou úspěšně tunelujícího politika a zlomil si lyži . To je přeci zpráva jako hrom . Anebo, že modelína Pavlína má úplně nové čtyřky. Panečku….Kam se hrabe můj sex s ruštinářkou. Ale asi se to dobře prodává a vždy se najdou čtenáři, které tyhle články zaujmou. To by mně zajímalo, jestli by si tyhle noviny někdo kupoval, kdyby se v nich třeba psalo o historii a vzniku uhelných rypadel, anebo popisoval vývoj klikových hřídelí. A přitom i taková kliková hřídel může být docela zajímavá. Na wikipedii píšou, že kliková hřídel je technická součástka zařízení, sloužící k přeměně přímočarého vratného pohybu na rotační a naopak . Uaaa….už je skoro noc. Je čas jít na kutě. Tak tohle jsem Vám chtěl napsat o mém prvním sexu s učitelkou ruštiny. Dobrou


Nedávno hrálo

načítám historii odehraných skladeb...